Stikla un plastmasas iepakojums

Vai jums patīk gatavot?

Bookmark and Share Subscribe Sludinājumi par biškopību, gan jaunām, gan lietotām lietām. Tikai reģistrētiem lietotājiem, ar administratora apstiprinājumu.

Vai jums patīk gatavot?

Atbildēt syrax » 06 Janvāris 2023, 08:42

Ēdiena gatavošana citiem ir altruisma izpausme, kas var likt cilvēkiem justies laimīgiem un saistītiem ar citiem. Veicot tādu darbību kā ēdiena gatavošana citiem, tas var ievērojami vairot pašapziņu un pašvērtējumu. Nekas nav labāks par labsajūtu, ko sniedz mīļotā cilvēka iecienītākā ēdiena pagatavošana. Psiholoģiskais ieguvums ir divkāršs: ēdiena saņēmējs jūtas aprūpēts, bet arī ēdiena gatavotājs jūtas lieliski.
syrax
 
Ziņojumi: 2
Reģistrēts: 24 Oktobris 2022, 16:10

Re: Vai jums patīk gatavot?

Atbildēt berlin » 06 Janvāris 2023, 09:51

Sveiki. Man patīk gatavot dažādus ēdienus. Nesen atradu jaunas receptes WorldRecipes.eu Receptes Vissvarīgākais aspekts, gatavojot ēdienu sev un citiem, ir tas, ka ir kumulatīvs efekts. Visu psiholoģisko ieguvumu kopējais efekts ir spēcīgs. Ēdiena gatavošana ir pašaprūpe, tā ir rūpes par citiem, tā ir fiziska aprūpe, tā ir apzinīgums, un tā apmierina pašu pamatvajadzības sev un citiem. Ēdienu gatavošanai ir daudzpusīgas priekšrocības jums un apkārtējiem.
berlin
 
Ziņojumi: 5
Reģistrēts: 14 Oktobris 2022, 09:44

Re: Vai jums patīk gatavot?

Atbildēt kabuto » 08 Janvāris 2023, 10:45

Lai virtuvē radītu burvību, ir daudz kustīgu daļu, un katrai no manām iecienītākajām lietām ir sava loma: grāmatām, mūzikai, vīnam, plānošanai un organizēšanai.
kabuto
 
Ziņojumi: 4
Reģistrēts: 09 Oktobris 2022, 09:52


Atgriezties uz Pērk

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron